18 вересня відбулося чудове свято – ДНУ FEST

до якого наш факультет підготував

BIOLOGICAL WEEKEND

Кафедра мікробіології, вірусології та біотехнології презентувала композицію з продуктів, що виготовлені за допомогою мікроорганізмів; картини, які створені мікроорганізмами; школярі могли побачити приклади мікросвіту з різних біотопів.

Кафедра зоології та екології: запропонувала помилуватись  рідкісними комахами Дніпропетровської області  поділилась досвідом щодо збереження біорізноманіття на глобальному рівні.

Кафедра біохімії та фізіології: запропонувала  зануритись у різнобарвні прояви життя та долучитись до захоплюючих дослідів з біохімії й фізіології живих організмів; помилуватись композицією «біохімічний флораріум».

Кафедра геоботаніки, ґрунтознавства та екології:  поділилась підходами до практичної фітоіндикації родючості грунтів.

Кафедра загальної біології та водних біоресурсів: візуалізувала рослинний та тваринний мікросвіт у макрозображенні.

Кафедра фізіології та інтродукції рослин: провела захоплюючий  практикум з фітоіндикації.

Наша найактивніша студентська рада зібрала команди для  гри «БіоДоміно»..

Було цікаво, весело, динамічно.