Шановні абітурієнти, вже майже вступники! ДНУ оголошує проведення олімпіади з біології! Умови проведення та завдання вже є на сайті університету! Олімпіада проходитиме в два тури.
Що необхідно Вам для участі?
1. Завітати на сайт університету за цим посиланням http://www.dnu.dp.ua/view/olimpiada_dnu .
2. Ознайомитися з деталями та умовами проведення Олімпіади.
3. Заповнити анкету учасника у форматі *.doc, яка є на сайті.
4. Отримати завдання –  з 11 травня вже на сайті.
5. Виконати всі завдання та надіслати у одному з форматів *.doc, *.jpg або *.pdf разом із анкетою на адресу предметно-методичної комісії з біології: biolog@fbe.dnu.edu.ua. Важливо: Розмір кожного з файлів не повинен перевищувати 2 Mb. Назва прикріпленого файлу повинна містити прізвище учасника, записане літерами англійського алфавіту. Надіслати вирішені завдання треба НЕ пізніше 23:59 години 24 травня 2020 року.
Реєстрація та перший тур триватиме з 11 по 24 травня 2020 року.
Залучайтеся до участі в олімпіаді та отримайте за це приємний бонус до вступу: +20 балів до сертифікату ЗНО при вступі до ДНУ.

Бажаємо Вам успіхів!